dárkové balíčky pro firmy

Ráda bych nabídla i možnosti spolupráce ohledně firemních dárečků pro Vaše klienty či zaměstnance.

Mohu připravit například vonné vosky do balíčků, či svíčky, případně i svíčky s Vaším logem.

Připravím cenovou nabídku na míru.

Služby Homeherbs pro tuto příležitost využily například i tyto firmy: Jazyková škola Eufrat, Gebas atelier architects s.r.o, Vochomůrky v.s., Bihari střechy s.r.o., Studio ženy.

 


workshopy - firemní večírky

Organizuji vlastní workshopy, kde si můžete vylít svou přírodní svíčku. Dozvíte se informace o esenciálních olejích, které používám, vosku a bylinkách. Připravíte si například i vonný vosk, případně jiné vonné radosti.

Workshopy připravuji pro menší i větší skupinky - nejen firemní, ale například i pro skupinu přátel - jako dárek.

V únoru 2023 jsem například připravovala workshop pro firmu Starbucks.

20230216-DSCF3317m.jpg

Prostory je možné domluvit buď na přání v Praze - v  kreativní dílně U JEDNOHO STOLU- na náplavce, v nádherných prostorách.

Dále pak i v Plzni - V CENTRU BEZOVKA, v útulných prostorách nad lékárnou V Bezovce, kde si můžete mé svíčky také koupit, případně i květinářství Le Fleur.

Na přání i u klienta v jeho prostorách.

Ráda připravím cenovou nabídku.


                                    

Nejen recyklované sklo, ale i upcyklované

Dlouho jsem se zajímala o to, jak co nejlépe a nejšetrněji vylít svíčky. Záměr byl jasný. Přírodní svíčka. A to opravdu. Tedy sojový nebo kokosový vosk. Žádná barviva (do svíček jsou dostupné nyní jen jen syntetické - tedy škodlivé).. Zkoušela jsem barvit sušeným špenátem i řepou, ale výsledky nebyly pěkné :) .

Dále oleje - 100% přírodní esenciální a kvalitní. Svíčka, která opravdu pohladí mysl a nijak neublíží.

Jak šel čas, začala mi vadit veliká spotřeba skla. Proto jsem hned na začátku začala i spolupracovat s tvůrci - kteří mi připravují obaly, které se dále využijí. Je to úžasná kooperace...Děkuji za ni.

Ostatní obaly - lékovky nebo jiné skleničky jste dle průzkumu málokdy dále využili. Ikdyž jsou lékové skleničky nebo jiné sklenice z recyklovaného skla, stále je to odpad, který se hází do kontejneru a dále se zpracovává.

Recyklované sklo - naleznete často ve svém okolí - takže i lékovky, či sklenice na zavařování ap.

Sklo lze recyklovat prakticky do nekonečna, protože během celého procesu neztrácí své přednosti. Navíc celý proces patří mezi technologicky nejjednodušší. Stačí sklo rozdrtit na skelný písek a následně v tavných pecích z něj skláři vyrobí nové lahve a další výrobky.

UPCYKLOVANÉ SKLO

Pro výrobu svíček nyní používám pouze upcyklované sklo - tedy použité sklo nejde do kontejnerů, a k dalšímu zpracování.. Ale z lahví od vína, které by jinak skončilo na skládce, nebo v dalším zdlouhavém procesu v peci,  vyrobím skleničku pro svíčku. 

Tedy seříznu lahev od vína a následně zbrousím hrany.

Jedná se tedy o upcyklovaný proces.

Šetrně a s úctou k přírodě :).

Děkuji mé rodině a všem přátelům, kteří mi pomáhají sbírat lahve od vín a jiných zajímavých nápojů, které můžeme dál využít pro mé svíčky :).

Kromě lahví z mého okolí používám i další upcykloané sklenice od jiných dodavatelů, kteří také zpracovávají lahve stejným způsobem.

Je to další krok k tomu nezatěžovat prostředí - výrobu a přidělávat tedy další procesy k tvorbě obalů.

IMG_20220423_180128_626.jpg

Kontakt

Mgr. Michaela Urbanová

IČ: 09703489

Sídlo: Vochov 319, Vochov 33023

 

info@homeherbs.cz

+420 605 456 083

udrzitelny-eshop-logo.png